Spodziewasz się dziecka i Twój brzuszek rośnie z każdym tygodniem. Moment w którym przestajesz mieścić się w swoje dotychczasowe ubrania sprawia, że zaczynasz zastanawiać się nad kupnem ciążowych ubrań. Jakie ubrania będą potrzebne, na jak długo wystarczą i przede wszystkim czy jest sens kupować tyle ciążowych ubrań? Wątpliwości i obawy przyszłych mam są w pełni uzasadnione.

bluzka-ciążowa-miętowa
bluzka-ciążowa-miętowa
top-ciążowy-beżowy
top-ciążowy-beżowy

Znane nam wszystkim ubrania ciążowe, które kiedyś były produkowane to typowe ubrania z miejscem na brzuszek, z dodatkowym zapasem materiału, który nie : „wciągał” się, gdy nie był już potrzebny. Jednocześnie te ubrania były zazwyczaj droższe od „ zwykłych „ codziennych ubrań.
Młode mamy nie chciały kupować zbyt dużo takich ciążowych ubrań bo wiedziały, że po urodzeniu dzidziusia te ubrania będą musiały wyrzuć lub  ewentualnie oddać innej ciężarnej. Na szczęście dziś sytuacja na rynku ciążowych ubrań dla przyszłych mam wygląda zupełnie inaczej. Projektanci wyszli naprzeciw ciężarnym i proponują modne i nowoczesne ubrania, które w niczym nie ustępują aktualnym trendom. A dodatkowo są tak przemyślane żebyś mogła z nich korzystać nadal po urodzeniu dziecka. Niezależnie czy to sukienka czy bluzka.

sukienka-ciążowa-i-do-karmienia-miętowa
sukienka-ciążowa-i-do-karmienia-miętowa
bluzka-ciążowa-i-do-karmienia-różowa
bluzka-ciążowa-i-do-karmienia-różowa

Przedstawiamy propozycje bluzek, t-shirtów, koszulek czy tunik, które są właśnie takie wielofunkcyjne. Wykonane z elastycznych materiałów, które naddają się w okolicach brzuszka a po wypraniu wracają do normalnego stanu. Takie bluzki możesz spokojnie nosić po urodzeniu maluszka. I oczywiście każda z nich posiada możliwość szybkiego karmienia bez zdejmowania. Po bokach zostały wszyte suwaki lub specjalne zakładki materiału na wysokości piersi. Suwaki które zostały wszyte są tak profesjonalnie wkomponowane że ich nie widać. I po zakończeniu „ mlecznej drogi „ można spokojnie nadal zakładać taką bluzkę.

ciążowa-sukienka-i-do-karmienia-w-kwiaty
ciążowa-sukienka-i-do-karmienia-w-kwiaty
top-biały-ciążowy-i-do-karmienia
top-biały-ciążowy-i-do-karmienia

Powyższe rozwiązania powodują, że ciążowe ubrania nie są tylko sezonowe, na kilka ciążowych miesięcy ale na całkiem długi czas użytkowania.
Dzięki temu kobiety spodziewające się dziecka mogą z większą swobodą podjąć decyzję o wydaniu większych pieniędzy na takie ubrania.
Co jest istotne również dla zdrowia dziecka i mamy. Chodzenie w uciskających spodniach czy sukienkach może niekorzystnie wpływać na rozwijającą się ciąże. Przyszła mama powinna ubierać wygodne rzeczy, dopasowane do okresu ciąży i wielkości brzuszka. Warto wybierać tkaniny, które oddychają i przepuszczają powietrze, które nie uczulają skóry mamy a potem maluszka.

sukienka-ciążowa-długa-w-kwiaty
sukienka-do-karmienia-długa-w-kwiaty
czerwona-ciążowa-sukienka
sukienka-do-pracy-do-karmienia-piersią