Jeśli jest coś, co można by uznać za przełomowe odkrycie, które poprawiło komfort życia niejednych rodziców niemowlaka, a jemu samemu ułatwiło spokojny i głęboki sen, to z pewnością są to Misie-Szumisie, które podbiły serca rodziców na całym świecie. Nic dziwnego, to dzięki nim maluchy i ich rodzice są spokojniejsi.

Jak to działa?

Misie-Szumisie Whisbear to pluszowe zabawki, które zawierają urządzenie wytwarzające tak zwany różowy szum. Jest to dźwięk imitujący szumy, jak dziecko słyszy, przebywając jeszcze w brzuchu matki. Okazuje się, że szum ten działa kojąco na maluchy, pozwalając się im wyciszyć. Przed erą Misiów-Szumisiów rodzice w kryzysowych sytuacjach ratowali się szumem, jaki wytwarza suszarka do włosów, a nawet odkurzacz. Później pojawiły się nagrane szumy w formie plików, a dziś Misie-Szumisie są must have każdego niemowlęcia. Ich głośność i rodzaj szumu jest całkowicie bezpieczny dla niemowląt, co jest potwierdzone pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka.

Weź go w drogę – koniecznie!

Misie-Szumisie doczekały się także swojej wersji podróżnej. Nic dziwnego, wszak w każdej chwili mogą się przydać w samochodzie czy w wózku. Ich konstrukcja pozwala na przypięcie do pałąka i bezpieczną zabawę niemowlęcia, a w razie potrzeby, włączenie różowego szumu. Wśród zabawek można wybrać nie tylko misie, ale także króliczki czy liska. Są one w różnych kolorach, co pozwala dostosować je do własnych upodobań. Wszystkie Misie-Szumisie w wersji podróżnej można prać, gdyż możliwe jest usunięcie urządzenia ze zwierzątka. Każda zabawka posiada klips, umożliwiający jej zawieszenie, co ułatwia zabawę dziecka, które jeszcze nie potrafi chwytać czy utrzymać zabawki. Misie-Szumisie Whisbear są dostosowane dla maluchów już od pierwszych dni życia.

Szumisiowe zawieszki są doskonałym prezentem na każdą okazję już od narodzin maleństwa. Pomagają dziecku zasnąć w spokojny, kojący sen, a rodzicom ułatwiają opiekę nawet nad wymagającym maluszkiem.