Dla kobiet z charakterem, które także w ciąży chcą powiedzieć światu, kim są, przygotowaliśmy koszulki nocne, przeznaczone także do karmienia, które mają moc!

 Doctor Nap to marka, która łączy najwyższą jakość swoich produktów, z atrakcyjnym designem. Przykładem tego są koszulki ciążowe i przeznaczone do karmienia, które wykonane są z najwyższej jakości bawełny, a ich wygląd z pewnością zadowoli wiele z Was.

Nadruki

Koszulki ciążowe Doctor Nap są zaprojektowane tak, by spełniać oczekiwania młodych mam. Jeśli zatem nie jesteś miłośniczką haftów, koronek i falban, te koszulki będą strzałem w dziesiątkę. Atrakcyjna kolorystyka – mamy tu zarówno mocne kolory, jak i pastele – połączona z ciekawym krojem jest tym, czego szukasz.

Zabawne napisy na koszulkach informują otoczenie, że jesteś szczęśliwą mamą, najlepszą mamą na świecie lub żoną, mamą i szefową. Możesz też pozostać w uroczym klimacie misiów, jeśli lubisz słodkie nadruki.

 

Najlepsze cechy

Koszulki Doctor Nap oferują rozwiązania, które doceni każda przyszła mama. Oprócz wysokiej jakości materiału, z których są one wykonane, cechują się specjalnym krojem, dostosowanym do zmieniającej się figury kobiet w ciąży. Są one uszyte w taki sposób, że wyglądają fantastycznie, bez względu na to, jaki masz typ figury. Niektóre z koszulek mają specjalny ściągacz u dołu, który pozwala na ciekawe konfiguracje ich noszenia.
Ważnym elementem koszulek jest funkcja umożliwiająca karmienie piersią, która tu jest zastosowana z wykorzystaniem krytych suwaków. To bardzo wygodny sposób na szybkie nakarmienie malucha. Do rozpięcia suwaka wystarczy jedna ręka. To istotne, bo zwykle drugą przytrzymujemy dziecko. Wszycie suwaka w ten dyskretny sposób, sprawia, że koszulka może być używana także, gdy przestaniemy karmić piersią.

Warto zwrócić uwagę na jakość bawełny, która ma właściwości hipoalergiczne i higroskopijne – jest bezpieczna dla skóry i pozwala jej oddychać.

Koszulki Doctor Nap dostępnę są zarówno z krótkim, jak i długim rękawem. Możesz zatem wybrać model idealny dla siebie na każdą porę roku.
Którą wybierasz?