W najbliższej rodzinie przyszedł na świat mały chłopczyk lub dziewczynka! Znajoma koleżanka urodziła swoje pierwsze dziecko! Zostaliśmy zaproszeni na przyjęcie typu Baby Shower ! Przychodzi wtedy myśl, że chcielibyśmy kupić „coś” rodzicom lub temu noworodkowi.

Wybór odpowiedniego prezentu z okazji narodzin dziecka to dla osoby nie związanej z tematem powiększania rodziny może być prawdziwy problem. Na szczęście takie sklepy jak pieknamama.pl przychodzą z pomocą 🙂 W swojej ofercie posiadamy wiele propozycji, które idealnie nadają się na prezent z okazji narodzin maluszka. Przybliżymy tylko kilka z nich.

Wiele osób chce aby prezent był praktyczny. To bardzo dobre rozwiązanie, gdyż świeżo upieczeni rodzice muszą kupić całą masę nowych przedmiotów dla noworodka. To wiąże się z wydaniem całkiem sporej sumy pieniędzy. Świetnym pomysłem jak pomóc w tym rodziców są przyjęcia z okazji narodzin dziecka. Na takie spotkanie zapraszana jest rodzina i przyjaciele. Każdy chce przynieść coś dla dzidziusia. Gdy rodzice zrobią listę rzeczy, które potrzebują to pomoże im w skompletowaniu wyprawki. Ale co zrobić jeśli taka lista nie powstała a chcielibyśmy kupić dziecku prezent, który będzie cieszył i sprawdzi się przy wychowywaniu maluszka ? Jest kilka rzeczy, które zawsze są potrzebne gdy rodzi się mały chłopiec lub dziewczynka. Bardzo praktyczna i potrzebna w kilku kompletach jest pościel dla dziecka. Może to być poszewka w komplecie z poduszką w bajkowe wzory i kolory. A nawet możemy kupić pościel już z wypełnieniem.

Pościel występuje w wielu wariantach kolorystycznych idealnie pasujących do pokoików zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Możemy wybrać gładkie tkaniny lub wręcz przeciwnie bardzo wzorzyste w niezwykle bajkowe wzory. Dzisiejsza pościel może przestawiać wróżki, smoki lub wesołe kolorowe dinozaury. Pościel dla dzieci wykonana jest z tkanin z najwyższej jakości.  Powinna być miękka i przyjemna w dotyku, swoją delikatnością umili pociechom popołudniowe drzemki i nocne długie sny. Nie ma piękniejszego i słodszego widoku dla rodziców jak ten, kiedy ich dziecko zapada w spokojny i głęboki sen, który jest im bardzo potrzebny do prawidłowego rozwoju. Większość modeli jakie oferujemy w sklepie pieknamama.pl są produkowane w Polsce. Przy wyborze produktów dla dzieci zwracamy uwagę i dokładnie sprawdzamy skład tkanin, z których produkowane są przedmioty dla dzieci.

Kupując pościel dla dziecka zwróćmy uwagę na jej rozmiar. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozmiar zaczynający się już od najmniejszych czyli 80cm x 100cm, następnie możemy kupić 100cm x 135cm. Myśląc o większych dzieciach mamy dostępne pościele w rozmiarze 140cm x 200cm. Niezależnie czy zdecydujecie się Państwo na samą poszewkę czy pościel już z wypełnieniem to taki prezent będzie nie tylko praktyczny ale też bardzo ładny i wykonany dobrze jakościowo.

Fantastyczny prezentem może też być kocyk samochodowy w dowolnych kolorach. Taki kocyk to bardzo funkcjonalny otulacz, który nie tylko pięknie wygląda ale przede wszystkim jest miękki i bardzo przyjemny w dotyku. Otwory w kocykach pozwalają na przełożenie 3 punktowych pasów bezpieczeństwa fotelika. Bez względu na to czy jesteście w domu, czy na zewnątrz, w szybki i prosty sposób możesz przykryć niemowlę tym kocykiem. Zapewnia ciepło, komfort, wygodę i bezpieczeństwo – dobrze zapięte pasy prawidłowo obejmują dziecko. Kocyk to całoroczne i uniwersalne rozwiązanie na wszystkie pory roku.