Profesjonalne poduszki relaksacyjne i do karmienia Cebuszki ze statusem wyrobu medycznego

Witaj w świecie produktów dla kobiet w ciąży, a także dzieci. CebaBaby to znana marka akcesoriów dla najmłodszych budująca swoje zaufanie od 30 lat. Producent na swojej liście ma wiele fantastycznych i cenionych produktów, między innymi elektroniczną nianię, termoopakowania czy przewijaki. CebaBaby specjalizuje się także w profesjonalnych poduszkach terapeutycznych dla dzieci i mam. Marka znana w całej Europie, stawiająca sobie za cel wysoki standard swoich wyrobów, nowoczesne rozwiązania, estetykę i jakość asortymentu. Jako jedna z niewielu przeprowadza badania i testy, gwarantując najwyższą jakość odznaczoną certyfikatami bezpieczeństwa.
Wybierając produkty Cebababy możesz być pewna dobrego zakupu. Poduszki relaksacyjne dla kobiet w ciąży i do karmienia Cebuszka posiadają statut wyrobu medycznego I klasy! Dwuletnie testy i badania nad poduszkami potwierdzone zostały opinią lekarską, że poduchy są łatwe w utrzymaniu higieny i mają szeroki zakres zastosowania w medycynie. Poduszki relaksacyjne Cebuszki testowano przy fizjoterapii, rehabilitacji oraz na oddziałach neonatologicznych, pediatrycznych i chirurgicznych. Niewątpliwie przyczyniają się do zwiększenia jakości funkcjonowania pacjenta, znajdując nawet zastosowanie w przebiegu porodu przy łagodzeniu bólu kobiety. Obok najważniejszych certyfikatów dla konsumenta poduszki są produktami o właściwościach antyalergicznych. Zdejmowany pokrowiec umożliwia zachowanie poduchy w dobrej formie, łatwo zachować czystość. Produkt w odróżnieniu od tanich poduszek w marketach jest bezwonny – nie poczujesz smrodu ropy i plastyku. Nie chłonie wilgoci.

Cebababy poduszki fizjologiczne dla dzieci i mam

Cebuszka® czyli poduszka dla Mamy i Maluszka… Poduszka relaksacyjna spełniająca funkcję poduszki do karmienia i – jako pierwsza w Polsce – wypełniona mikroperłą styropianową. Dziś produkujemy cztery warianty naszych poduszek, które pomagają podczas ciąży, w trakcie snu czy relaksu, karmienia Maluszka, ale i świetnie sprawdzają się do celów rehabilitacyjnych. Teraz już jesteśmy pewni, że nasza Cebuszka® to komfort, wsparcie i harmonia, dzięki której możesz osiągnąć PHYSIO – korzyści!

Źródło” http://cebuszkaphysio.eu/wyrob-medyczny/

Zobacz jak używać poduszki Cebuszki

Poduszki do karmienia Cebuszki Physio we wielu odsłonach

Przedstawiamy Wam cztery warianty przyjemnych poduszek Cebuszek, które pozwolą zrelaksować się podczas trudnych dni ciąży, a także posłużą jako poduszka do karmienia najwyższych lotów. CebaBaby oferuje swoje produkty w ekstra kolorowych wzorach, które zaspokoją najwyższe wymagania estetyczne. Specjalistyczne certyfikaty Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 oraz patenty przekładają się na wysoką jakość marki. Możesz wybierać pośród kilu serii kolorystycznych: AZTECA, NATURE, PASTELL COLECTION, CARO PREMIUM LINE, FLORA $ FAUNA, DAY $ NIGHT oraz linia BASIC. Wybierz wariant poduszki idealnej dla siebie mając pewność, że materiały użyte do produkcji będą bezpieczne i dla Ciebie, i dla maluszka:

  • Poduszka Cebuszka Physio Mini
  • Poduszka Cebuszka Physio Multi
  • Poduszka Cebuszka Physio Duo
  • Poduszka Cebuszka Physio Flexi

Poduszka terapeutyczna Cebuszka Mini Physio CebaBaby

Poduszka o niewielkich wymiarach, idealna zawsze tam gdzie jesteś w podróży. W domu przydatna pod ręką, by ułożyć się wygodnie na fotelu lub łóżku podczas karmienia. Poduszka doskonale wspiera kark oraz głowę, pomoże odciążyć kręgosłup na wysokości ledźwiowo-krzyżowej właśnie tam, gdzie dostaje największy wycisk podczas ciąży. Przyda się także u dziecka podczas treningu siadania. Fizjoterapeutyczne właściwości poduszki pozwolą wykorzystać ją podczas ćwiczeń sensomotorycznych, przy treningach zmniejszających napięcie spastyczne mięśni. Przy separacji kończyn – na przykład kiedy dziecko ma kłopot z biodrami. Wypełnienie drobinami ze styropianu. Oszycie atestowane, wykonane z materiału certyfikowanego.
Duży wybór wzorów poniżej.

Poduszka relaksacyjna Cebuszka Multi Physio CebaBaby

Średniej wielkości poduszka relaksacyjna typu rogal dla kobiet w ciąży oraz do karmienia piersią. Poducha solidnie podtrzymuje plecy oraz dowolną część ciała. Szczególne zastosowanie znajduje przy treningu siadania dziecka – dzięki niej uformujesz gniazdo wokół dziecka, które stanowić będzie stabilne podparcie dla jego plecków.
Poduszka dla dzieci i mam Cebuszka Multi dostępna jest we wzorach poniżej:

Poduszka typu rogal Cebyszka Duo Physio CebaBaby

Długa, bo licząca trzy metry poducha z dwiema komorami. Jedna, mniejsza przeznaczona pod głowę wypełniona kulkami sylikonowymi, większa komora perłą ze styropianu. Poduszka polecana szczególnie w ostatnich tygodniach ciąży – pomoże ułożyć się do snu, podeprzeć plecy i brzuch. Pokochasz jej funkcjonalność po porodzie! Zabezpieczysz dziecko solidnym kokonem, podczas karmienia ułożysz poduszkę wokół siebie zapewniając plecom odpowiednie podparcie, karmiąc swobodnie traktując drugą część poduszki jako podpórkę. Polecamy mamom bliźniąt!
Poduszka ciążowa i do karmienia Cebuszka  Duo występuje w poniższych wzorach:

Poduszka dla kobiet w ciąży oraz do karmienia Cebuszka Flexi Physio CebaBaby

Poduszka funkcyjna 2w1 z możliwością rozłożenia by zmienić jej właściwości. Wbudowany w poduchę zamek pozwala regulować jej twardość. Jeśli potrzebujesz poduszki którą możesz dostosować do treningu, rehabilitacji i relaksu ta poduszka będzie idealnym wyborem. Zabierz ją do szpitala, do porodu. gwarantujemy że będzie ulubionym elementem Twojej kanapy.
Poduszka ciążowa i do karmienia Cebuszka Flexy występuje w takich wzorach:

Dlaczego poduszki Cebuszki CebaBaby?

 Obok najważniejszych certyfikatów oraz faktu, że wyroby Cebuszka są produktem leczniczym poduchy dla dzieci i mam posiadają szereg właściwości które liczą się dla konsumenta.
Zapraszamy!