Wyprawka dla noworodka jest jednym z najbardziej popularnych prezentów, jakie ofiaruje się rodzicom nowonarodzonych dzieci. Nic dziwnego, jest to praktyczny i piękny prezent. Przedstawiamy wyprawkę dla noworodka renomowanej marki Nicol.


Nicol – polska marka z doświadczeniem

Nicol, jako producent ubrań dla dzieci, funkcjonuje na rynku już od ponad 20 lat. A od 2009 roku działa pod marką Nicol. Firma ta łączy zdobyte doświadczenie z nowoczesnym designem i pomysłami na nowe kolekcje, odpowiadające aktualnym trendom modowym wśród odzieży dziecięcej. Lata doświadczenia to także jakość, która jest niezwykle ważna wśród ubrań dla dzieci. Nicol stawia na wygodę maluchów, projektując odzież w taki sposób, by spełniała ona najwyższe standardy jakościowe. Od strony estetycznej marka dba o to, by poszczególne części garderoby pasowały do siebie, tworząc świetny design w modzie dziecięcej.

Pierwsza wyprawka

W naszym sklepie znajdziecie gotowe, ładnie zapakowane zestawy ubranek dla niemowląt, idealne na prezent. Wszystkie one wykonane są z dobrej jakości bawełny, by zapewniały maksymalną wygodę i bezpieczeństwo maluchom. W skład każdego zestawu wchodzą:

  • body na długi rękaw,
  • śpioszki,
  • kaftanik,
  • czapeczka z supełkiem,
  • rękawiczki niedrapki. 

Tak skomponowany zestaw stanowi całkowity ubiór dla malucha. Na szczególną uwagę zasługują rękawiczki niedrapki, które w pierwszych dniach życia są niezbędne, do ochrony delikatnej skóry twarzy przed ostrymi, trudnymi do obcięcia, pazurkami noworodka. Zestawy występują w kolorze białym, różowym, niebieskim i kremowym. Są wśród nich komplety bez nadruków, jak i takie posiadające uroczy obrazek zwierzaka czy napis „Baby”. Wszystkie one są fajnym pomysłem na prezent. Każdy maluszek będzie wyglądał uroczo w dopasowanym zestawie i czuł się komfortowo ze względu na wysoką jakość odzieży. Dopracowano tu nawet takie szczegóły, jak zatrzaski, które są wykonane z bezpiecznego, bezniklowego materiału, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo maluchom.