Jeśli lubicie modne, roślinne i kwiatowe wzory, a jakość jest dla Was priorytetem, pokochacie markę OKEE, która jest nowością w naszym sklepie, ale już wiemy, że zostanie z nami na dłużej.

OKEE powstało z myślą o kobietach silnych, które łączą opiekę nad dziećmi z pracą zawodową, ale także o każdej z nas, która w ciąży i w okresie karmienia piersią chce wyglądać modnie i stylowo. Ubrania te łączą w sobie niezwykłą funkcjonalność z dbałością o każdy szczegół.

Kolory i wzory

W marce OKEE zachwyciły nas najpierw kolory. Materiały są wzorzyste, w motywy roślinne, kwiatowe i geometryczne – zgodnie z najnowszymi trendami modowymi. Zarówno kurtki, jak i sukienki, bluzy czy koszulki są wykonane z tkanin i dzianin, które wyróżniają się wśród szarego tłumu na ulicy. Wierzcie nam, nie sposób przejść obok tych ubrań obojętnie. Gdy już nacieszyliśmy oczy wzorami i kolorami, zaczęliśmy odkrywać funkcjonalność odzieży marki OKEE. To dopiero jest zaskoczenie!

Genialne rozwiązania

Rozwiązania, jakie zastosowano w ubraniach marki OKEE są wręcz doskonałe. Kreatywność ich konceptu nas urzekła. Czyż można się bowiem oprzeć kurtkom, które nie tylko wyglądają wspaniale, są wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół, ale mają także specjalny panel, który możesz dopiąć do kurtki, gdy nosisz dziecko w chuście. Świetne, prawda?

Innym rozwiązaniem, które nas urzekło jest zastosowanie innego rodzaju panelu, który służy podczas karmienia piersią. I choć sam panel jest znanym rozwiązaniem, to w przypadku produktów marki OKEE jest on uszyty w taki sposób, że jest niemal niewidoczny. Wszystko dzięki idealnemu dopasowaniu wzoru. Aby w taki sposób uszyć bluzę, tunikę czy koszulkę, potrzebna jest doświadczona krawcowa. OKEE współpracuje tylko z polskimi pracowniami krawieckimi, stąd najwyższa jakość rzemiosła, widoczna w każdej sztuce odzieży tej marki.

Z ubraniami OKEE jest jeden problem – nie wiadomo, które wybrać, bo chce się mieć je wszystkie! A Wy, dacie radę się zdecydować?