Wygoda, odpowiedni rozmiar, piękny wygląd, seksapil i możliwość bezproblemowego karmienia piersią – wszystkie te cechy spełniają biustonosze Mama Flow Soft!

Biustonosz to nie tylko bielizna, która ma zapewniać wygodę, ale także element garderoby, dzięki któremu chcemy się poczuć piękne i seksowne. Nasze ciało zmienia się zarówno w czasie ciąży, jak i po porodzie – dlatego ważne jest, żeby rozmiar i funkcjonalność bielizny nadążały za tymi zmianami. Niestety producenci bielizny dla mam karmiących piersią często zapominają, że będąc matkami, nadal chcemy być atrakcyjnymi kobietami. Na szczęścicie są marki – jak Momtobe – które doskonale łączą wygodę, funkcjonalność i piękno.

Sexy mama
Biustonosze z serii Mama Flow Soft są niezwykle kobiece, subtelne i delikatne, a jednocześnie mają pazur, który nadaje im seksapilu. Wykonane z miękkiej i elastycznej koronki, są wygodne i eleganckie jednocześnie. Ramiączka są odpinane, dzięki czemu możemy w komfortowy sposób nakarmić dziecko. Ich tył wykończony jest przepiękną koronką, która nadaje całości lekkości i uroku.
Biustonosze tej serii wyróżniają się dwoma ozdobnymi paseczkami, umieszczonymi nad miseczkami, które poza funkcją ozdobną, spełniają także rolę stabilizatorów dla biustu – unosząc go. Poza tym wyglądają obłędnie, szczególnie, gdy są widoczne – przy bluzkach z głębokim dekoltem.

 

Ułatwienie dla mam
Warto wspomnieć o specjalnych klipsach Easy-Off, marki Fildan, które ułatwiają odpięcie ramiączka do karmienia.

Wspomniane wcześniej paseczki nad miseczkami służą także podczas karmienia. Gdy odpinamy miseczkę, by nakarmić dziecko, możemy być pewne, że ramiączko nie ucieknie w niekontrolowany sposób na plecy – będzie cały czas na swoim miejscu, przytrzymywane przez paseczek. Prawda, że sprytnie?

Jedną z wielu zalet staników Momtobe jest ich rozmiarówka. Znajdziecie tu rozmiary od 70A do 95I. To niezwykle ważne, by stanik był właściwie dobrany – nie uciskał, ani nie był za duży. Od tego zależy nie tylko nasz wygląd, ale także komfort i zdrowie.