Jako kobiety zawsze chcecie być piękne i atrakcyjne – również w ciąży. Jeśli dodatkowo cenicie jakość i odpowiedzialne podejście do świata i ekologii, te koszule ciążowe i do karmienia z pewnością Wam się spodobają.

Być może macie wysublimowany gust i nie odpowiadają Wam klasyczne koszule ciążowe i do karmienia, w dziecięce postaci, które są popularne. W naszym sklepie znajdziesz koszule, które spełnią nie tylko wymagania dotyczące funkcjonalności, ale także estetyki.

Bawełna organiczna

Zastanawiacie się czym jest bawełna organiczna, z której wykonane są koszule ciążowe? To bawełna, którą uprawia się bez stosowania chemicznych środków do nawożenia. Dzięki temu tkanina jest bezpieczna dla Twojej skóry i skóry Twojego dziecka. Wszak maluch przystawiany do piersi dotyka także koszuli. Co więcej, ssie pierś, która nie ma kontaktu z chemicznymi środkami, które mogłyby się znajdować na skórze, gdyby bawełna nie była organiczna.

Bawełna organiczna powstaje w duchu poszanowania praw człowieka. Ludzi pracujących przy jej uprawie właściwie się wynagradza. Nie zatrudnia się do tych prac dzieci, co niestety przy innych uprawach jest powszechne.

Ostatnim niezwykle istotnym czynnikiem, który przemawia za wyborem bawełny organicznej, jest jej trwałość. Dzięki swoim właściwościom odzież wykonana z tego typu tkaniny będzie służyć dłużej i cały czas dobrze wyglądać.

Wygoda

Koszule z bawełny organicznej, które oferujemy w naszym sklepie sprawdzają się zarówno w czasie ciąży, jak i po porodzie – w okresie karmienia piersią. Ich konstrukcja zmieści spory brzuszek. Odcięcie pod biustem nadaje jej równocześnie lekkości i zwiewności.
W czasie karmienia piersią z pewnością docenicie możliwość odpinania koszulki z przodu, dzięki czemu łatwo przystawicie dziecko do piersi.

Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje wygląd koszuli, która jest elegancka, a dzięki małym marszczeniom przy rękawach i dole koszuli – dziewczęca. W naszym sklepie znajdziecie koszule ciążowe i do karmienia z bawełny organicznej, dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu każda z Was z pewnością wybierze coś dla siebie.