Chrzest to zawsze duże wydarzenie w życiu rodziny,  z którego pamiątki, w postaci zdjęć są wspominane po latach, z wielką nostalgią. Nic dziwnego, że chcemy, aby maluszki wyglądały wyjątkowo w czasie tego święta. I choć wydaje się, że ubranie dziewczynki jest łatwiejsze, to także chłopcy mogą wyglądać bardzo stylowo i elegancko, przy zachowaniu dziecięcego charakteru stroju. Jak wybrać ubranko na chrzest dla chłopca?

Co jest modne?

Czasy, gdy dziecko chrzciło się wyłącznie w białym ubranku już minęły. Dziś, szczególnie w odzieży dla chłopców jest w tej kwestii znacznie większa różnorodność. W ostatnich latach największym modowym trendem jest styl międzywojenny, w którym główną rolę odgrywa kaszkiet, nadający całości charakteru. Ubranka składają się ze spodni, koszuli lub koszulo-body i wygodnej marynarki. Koszulo-body jest doskonałym rozwiązaniem szczególnie dla niemowląt, gdyż pozwala na utrzymanie się koszuli w spodniach przy częstym podnoszeniu maluszka. Zawadiacki sznyt uzupełnia mucha, a ciekawym dodatkiem są szelki, które pełnią rolę efektownej ozdoby. Całość uzupełniają eleganckie i bardzo wygodne buciki ze skóry naturalnej, dostępne w naszym sklepie w wielu wzorach i kolorach, co pozwala dopasować je do każdego stroju.

Nie tylko biel

Wśród ubrań do chrztu dla chłopców, także w kolorystyce zachowany jest rys stylizacji przedwojennych – beże, brązy, krata. Nie brakuje tu jednak połączeń, które są bardzo lubiane w stylistyce chrzcielnej – błękitów, nadających lekkości i podkreślających delikatną urodę niemowląt. Mogą być one łączone klasycznie z bielą, ale także z granatem, czy odważnie i stylowo z czerwienią w dodatkach, jakie stanowi na przykład mucha. W naszym sklepie znajdziecie wszystkie te zestawiania, ale także bardzo modne połączenie granatu z beżem. Warte rozważenia są także kraty, które są jednocześnie eleganckie i lekko zawadiackie. Oczywiście miłośnicy klasyki mogą pozostać przy tradycyjnej bieli, którą także znajdziecie w naszym sklepie.