Karmienie piersią to duże wyzwanie, szczególnie gdy nie wszystko idzie gładko, a wyobrażenia zderzają się z rzeczywistością. Nie zapominaj jednak o sobie i otaczaj się pięknem.

 W natłoku obowiązków związanych z opieką nad dzieckiem, czasem zapominamy o sobie. Nasze niezaspokojone potrzeby sprawiają, że stajemy się coraz bardziej sfrustrowane. Tymczasem nie trzeba wiele, by poczuć się lepiej. Zamiast chodzić w za dużych koszulkach, wybrać bieliznę nocną, która nie tylko poprawi Twój komfort, ale będzie cudownie wyglądała. Poczujesz się piękna, zadbana, a w odbiciu lustra zobaczysz fajną dziewczynę – siebie samą.

Energetyczna kratka

Najnowsza kolekcja bielizny Italian Fashion to sama energia – zarówno we wzorach, jak i kolorach. Mamy tu intensywne, nasycone barwy – czerwień oraz błękit. Kolory te genialnie sprawdzają się w kratkach. To klasyka. Sam print ma charakter, pazur i jednocześnie lekkość. Delikatna kokardka pomiędzy piersiami podkreśla kobiecość, a całość nawiązuje swobodnie do mody lat 50.

Piżama czy koszulka?

Bielizna do karmienia Italian Fashion w najnowszej kolekcji występuje w różnych konfiguracjach. Mamy zatem do wyboru piżamę, składającą się z koszulki na cienkich ramiączkach oraz spodenek, ale także koszule nocne przeznaczone do karmienia. Występują one w dwóch wersjach: z cienkimi ramiączkami oraz grubszymi, które połączone z dekoltem, obszyte są gumką. Takie wykończenie umożliwia łatwe przystawienie malucha do piersi. Wybór modelu, zależy od osobistych preferencji – każda z nich bowiem jest wygodna i umożliwia komfortowe karmienie dziecka.

Komfort i wysoka jakość

Istotną kwestią podczas karmienia piersią jest komfort, bielizna Italian Fashion zapewnia go, nie tylko dzięki odpowiedniemu dopasowaniu do sylwetki, ale także dlatego, że jest wykonana w 100% z bawełny. Jest zatem przewiewna, i pozwala skórze na właściwą wentylację. Niektóre z modeli występują w rozmiarach od S – XXL.

Jak Wam się podobają koszulki z najnowszej kolekcji Italian Fashion? Jesteście równie zachwycone, jak my?