Dziadkowi zwykle niczego nie trzeba. A co podarować komuś, kto twierdzi, że wszystko ma? Jest coś, czego Dziadek nie ma, ale o tym nie wie! To koszulka z wyjątkowym nadrukiem.

 

Czy Dziadek chciał zostać superbohaterem? Jakimś Supermenem, Batmanem czy Spidermenem? Czasem marzenia się spełniają, chociaż inaczej, niż planujemy. Dziadek, co prawda, nie jest Avengersem, ale udało mu się zostać Superdziadkiem – a to znaczy o wiele więcej. Z tej okazji możecie sprezentować mu coś na kształt peleryny superbohatera – wyjątkową koszulkę, dzięki której każdy się dowie, jaką niezwykłą moc ma Dziadek!

Super jakość

Oczywistym jest, że wybawca ludzkości nie może chodzić w byle czym, dlatego w naszym sklepie koszulki dla Superdziadków są najwyższej jakości. Wykonane są z wysokogatunkowej, miękkiej bawełny. Nie martw się o ich wytrzymałość, zarówno wzmocnione szwy, jak i jakość nadruku sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających superbohaterów. Trwały ściągacz, sprawi, że koszulka dłużej pozostanie w niezmienionej formie. Pamiętając o różnorodnych gustach, znajdziecie u nas koszulki w kolorach: czarnym, białym oraz szarym.

Dziadzia znaczy dziadek

Szukając wyjątkowych nadruków na koszulkę dla Dziadka, w naszym sklepie znajdziecie z pewnością coś dla siebie. Dostępne są t-shirty z niebanalnymi napisami, w stylu „Dziadek Dobry Dzik”, jak i nieco mniej zwariowane „Naj naj naj naj naj najukochańszy Dziadek na świecie” czy „Król Dziadek (imię)”.
Dla dziadka – dowcipnisia polecamy nadruk „Mów mi Dziadku” lub „Dziadek chodząca legenda”.

Przyznajcie sami, że takich koszulek dziadek w swojej szafie jeszcze nie ma. Dzięki temu prezentowi, za każdym razem, gdy Dziadek włoży koszulkę z wyjątkowym nadrukiem, zmieni się niczym Clark Kent – ze zwykłego mężczyzny, w ratującego z każdej opresji Superdziadka! I nikt nie będzie miał wątpliwości, z kim ma do czynienia. Peleryny są passe – dziś królują koszulki!