Butelkowa zieleń jest jednym z najmodniejszych kolorów w tym sezonie. Jak ją nosić i z czym łączyć? Oto garść inspiracji.

 Zgaszone kolory, do jakich należy butelkowa zieleń, lubimy nosić jesienią i zimą, gdyż wpisują się idealnie w aurę i wyglądają dobrze zarówno w jesiennym słońcu, jak i zimowej szarudze. Kolor ten pasuje do każdego typu urody. Będzie w nim do twarzy brunetkom, blondynkom, szatynkom, rudym – tu właściwie nie ma ograniczeń. Jest to jeden z tych kolorów, który może nosić każda z nas i wyglądać dobrze.

 Na luzie i od święta

Butelkowa zieleń jest kolorem uniwersalnym – możesz ją nosić do codziennych stylizacji, jak również wybrać na wyjątkowe okazje. Bluzka w tym kolorze zestawiona z jeansami lub legginsami będzie pięknym outfitem na jesienno – zimowe dni.

Elegancka sukienka w kolorze butelkowej zieleni, podkreśli dostojność kreacji, nadając jej jednocześnie klasy i subtelności. W naszym sklepie możesz znaleźć kreacje w tym kolorze dla mamy i córki – wiemy, jak je lubisz. Dla najmłodszych dziewczynek polecamy sukienki połączone z body – takie rozwiązanie sprawia, że wszystko pozostaje na właściwym miejscu.

 

Z czym łączyć?

Butelkowa zieleń łączy się doskonale z wieloma kolorami. Oprócz klasyki – bieli i czerni – wygląda dobrze w połączeniu z innymi, zgaszonymi kolorami: bordowym i granatowym. Ciekawe jest także zestawienie z kolorem musztardowym lub czerwonym.
Możesz bawić się dodatkami. Złoto i srebro będą idealnie współgrały – podkreślając dostojność królewskiego koloru. Możesz też bardziej zaszaleć i postawić na jaskrawe odcienie, dla których butelkowa zieleń stanie się ciekawym tłem.

Najważniejsze, abyś czuła się pięknie i wygodnie w swojej stylizacji. Butelkowa zieleń daje bardzo dużo możliwości. Możesz pokusić się o wyjątkowy makijaż – nawet bardziej wyrazisty. Ten kolor nadaje się do tego, jak mało który. Jeśli nadal nie jesteś zdecydowana, zerknij na nasze inspiracje – jest z czego wybrać.