Body dla dzieci to jedno z najlepszych ubranek dla niemowląt. Jest wygodne dla dziecka i jego rodziców. Ze względu na swój krój nie krępuje ruchów malucha, pozwalając mu na swobodną eksplorację świata bez uciśnięć i fałdek stworzonych z ubrań. Rodzice doceniają ten rodzaj ubrań ze względu na łatwość ich zakładania i uniwersalność. Wśród bodziaków jest bowiem mnóstwo wzorów i kolorów na każdą okazję. Także na te specjalne.

Body na dzień mamy, taty, babci, dziadka…

Zabawne nadruki na koszulkach już jakiś czas temu podbiły serca starszych i młodszych. Teraz przyszedł czas na bodziaki z zabawnymi napisami. W naszym sklepie znajdziecie body dla niemowląt z napisami na szczególne okazje, jakimi są dzień mamy, dzień taty, dzień babci czy dzień dziadka. To szczególny prezent, zwłaszcza, gdy te święta obchodzone są pierwszy raz w takiej formie, dzięki narodzinom małego-wielkiego człowieka.

Body z informacją

Body może nieść też istotną informację, która umieszczona jest jako jego nadruk. Co to może być? „Mów do mnie poprawną polszczyzną” lub „ Nie dokarmiaj mnie słodyczami”. Ileż tłumaczenia może oszczędzić takie body! Doskonale nadają się one na rodzinne spotkania w większym gronie. Szczególnie przydatne może się okazać body z instrukcją zmiany pieluchy. Nikt już nie będzie mógł powiedzieć, że nie wie jak to zrobić.

Dla całej rodziny

W naszym sklepie znajdziecie też zestawy rodzinne zawierające koszulki dla mamy, taty i body dla maluszka, które jasno informują o hierarchii rodzinnej. Są też zestawy dla dziecka i mamy lub dziecka i taty, ale jest też także coś dla starszego rodzeństwa nowonarodzonego malucha. Starsza siostra czy młodszy brat – to brzmi dumnie.

W naszym sklepie dostępne są też koszulki personalizowane, z imieniem dziecka czy metryczką – znakomite na prezent. Wszystkie są wykonane z bawełny najwyższej jakości, by wygoda i design szły ze sobą w parze. Ponadto posiadają odklejane metki, co sprawia, że noszący body maluch nie będzie odczuwał dyskomfortu z powodu ich obecności.