Poduszki do karmienia marki Bellochi

 

Karmienie piersią to dla wielu młodych mam największe wyzwanie na początku macierzyńskiej drogi. Choć jest to czynność naturalna i fizjologiczna, sprawia wiele trudności. Karmienie piersią nie musi być jednak tak obciążające. Ułatw je sobie dzięki poduszce do karmienia.

  

Początki karmienia piersią są trudne. Maluch wiele czasu spędza jedząc, a młoda mama, pozostaje w określonej pozycji, podtrzymując głowę i ciało malucha. Ma zajęte obie ręce i obciążony kręgosłup. Bywa, że kobiety karmiące piersią cierpią na nieustający ból pleców. Nie musi tak być. Warto temu zapobiec, zaopatrując się w poduszki do karmienia marki Bellochi.

Ta ergonomiczna poduszka, o kształcie rogala, zapewni wygodę dziecku ale także odciąży Twój kręgosłup i uwolni ręce. Poduszka ciasno oplata Cię w talii, a maluchowi daje miękkie i bezpieczne podłoże podczas karmienia piersią. Dzięki temu, że dziecko jest wygodnie ułożone na poduszce, a Twoje ręce są wolne, możesz pomóc dziecku w czasie karmienia, wytrzeć je chusteczką, a nawet czytać sobie książkę.
Uwolnienie rąk w czasie karmienia to także ulga dla kręgosłupa. Doceni to każda z mam, która opiekuje się noworodkiem i niemowlęciem, które wymaga noszenia.

Poduszki do karmienia Bellochi to także dbałość o estetykę. Masz do wyboru wiele ich wzorów i kolorów. Poszewka poduszki wykonana jest z wysokiej jakości bawełny oraz velvetu. Jest ona ściągana – możesz ją wyprać w pralce. Wnętrze poduszki wypełnia kulka sylikonowa, która jest antyalergiczna. Taki rodzaj wypełnienia zapewnia odpowiednie podparcie, twardość, wygodę i bezpieczeństwo.

Z poduszki do karmienia możesz korzystać już w ciąży, na przykład podczas snu. Umieszczenie jej pomiędzy nogami, gdy leżysz na boku, rozluźni dolne odcinki kręgosłupa, dając ulgę szczególnie w ostatnich tygodniach ciąży.

Większe niemowlę także może korzystać z poduszki, nawet poza karmieniem – podczas zabaw czy odpoczynku, poduszka może służyć jako wygodne podparcie.

Trudno przecenić zalety poduszki do karmienia, gdyż oprócz wygody, funkcjonalności i estetyki, podnosi ona poziom samopoczucia mamy i ułatwia funkcjonowanie od pierwszych chwil życia maluszka.